AK/226/AF - Młodszy Analityk Finansowy

Informacje ogólne
Numer referencyjny AK/226/AF
Data utworzenia 2018-10-09
Branża Bankowość/Usługi Finansowe
Stanowisko Młodszy Analityk Finansowy
Województwo mazowieckie
Miejsce pracy Grodzisk Mazowiecki
Ilość wakatów 1
Termin składania 2018-12-31
Opis
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej - lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Młodszy Analityk Finansowy
Grodzisk Mazowiecki
AK/226/AF

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie planów finansowych firmy, rocznych budżetów oraz prognoz
  • Tworzenie zestawień realizacji planów i budżetów oraz analiza odchyleń
  • Sporządzanie analiz kosztowych oraz kalkulację wskaźników
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów sprzedaży
  • Zapewnienie wsparcia dla audytu zewnętrznego
  • Doradztwo i bieżące wsparcie dla zespołów sprzedażowych oraz operacyjnych w zakresie raportowania i innych zagadnień kontrolingowych
  • Przygotowywanie analiz ad hoc w odpowiedzi na bieżące potrzeby
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w zakresie kontroli kosztów firm produkcyjnych
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych; odpowiedzialność i zaangażowanie

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Ambitne wyzwania oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wsparcie w codziennej pracy oraz sposobność doskonalenia wiedzy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych