DW/641/ADM - Asytent Działu Marketingu i Sprzedaży

Informacje ogólne
Numer referencyjny DW/641/ADM
Data utworzenia 2018-11-09
Branża Biuro/Administracja
Stanowisko Asytent Działu Marketingu i Sprzedaży
Województwo pomorskie
Miejsce pracy Lębork
Ilość wakatów 1
Termin składania 2019-02-08
Opis
Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatki/Kandydata  na stanowisko:

ASYSTENT DZIAŁU MARKETINGU I SPRZEDAŻY

(miejsce pracy: Lębork)
Nr Ref. DW/641/ADM

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportować do doświadczonego Key Account Managera.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie agendy KAM, umawianie i kontrolowanie spotkań według skali priorytetów
  • zarządzanie hierarchią informacji przypływających do działu, sortowanie i syntezowanie najbardziej istotnych danych
  • przygotowanie odpowiednich materiałów i informacji potrzebnych przed spotkaniami, zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi
  • przygotowanie i/lub prowadzenie prezentacji
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i Przełożonego, poprzez odpowiednią organizację pracy w kontaktach z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • koordynowanie współpracy działu z innymi działami firmy
  • udział w przygotowaniu materiałów reklamowych firmy, uaktualnianiu firmowej strony internetowej
  • organizowanie eventów, działań z zakresu PR (w tym planowanie udziału w wystawach i targach branżowych)
  • prace sekretarskie np. tłumaczenia, opracowywanie raportów i podsumowań spotkań

Profil:

  • minimum roczne doświadczenie  na stanowisku asystentki managera kadry zarządzającej,  lub  handlowca, managera ds. marketingu
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – MS Office (Power Point, Excel, Word)
  • doskonała organizacja pracy
  • otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • entuzjazm, zaangażowanie, inicjatywa oraz elastyczność
  • szybkość i skuteczność w działaniu i uczeniu się

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu, w którym ceni się dobrą atmosferę pracy. Będzie pracować w międzynarodowym środowisku, z otwartą szansą na rozwój zawodowy i budowanie swojego potencjału.