Powiadom znajomego

Dodaj do schowka

Szczegóły

Numer referencyjny AK/678/GK
Data utworzenia 2019-06-19
Branża Finanse/Księgowość
Stanowisko Główna Księgowa – Manager Finansowy
Województwo mazowieckie
Miejsce pracy Warszawa
Ilość wakatów 1
Termin składania 2019-09-20

Opis

Dla naszego klienta, dynamicznie działającej organizacji w dziedzinie kultury i sztuki, poszukujemy wysoko wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

Główna Księgowa (M/K) – Partner Finansowy Spółki
Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe Zadania :
  • opracowywanie i realizacja strategii finansowej działalności Spółki;
  • nadzór organizacyjny i merytoryczny nad działem księgowości w firmie;
  • zarządzanie operacyjne finansami Spółki, zapewnienie płynności finansowej i bezpieczeństwa finansowego jednostki w odniesieniu do budżetu;
  • nadzorowanie pracy działu księgowości, w tym czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu płacowego, finansowo-księgowego, aktualizacja polityki finansowej jednostki;
  • przygotowanie bilansu rocznego wraz z dokumentacją do corocznej weryfikacji;
  • zapewnienie prawidłowości rozliczeń w tym m.in. dotacji podmiotowej oraz celowych, podatków, zobowiązań ZUS i podatkowych, rozliczenia projektów UE;
  • nadzorowanie sprawozdań finansowych do ZUS i US oraz innych sprawozdań wymaganych odrębnymi przepisami;
  • zapewnienie prawidłowej działalności finansowo-księgowej, rozliczeń majątkowych oraz wycen majątku zgodnie z przepisami o rachunkowości oraz ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności instytucji ;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
  • współpraca z Zarządem w zakresie merytorycznego wsparcia w obszarze finansowym;
  • wprowadzanie usprawnień, procedur i zmian korzystnych dla Działu, jak i całej Organizacji

Profil Kandydata :
  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • minimum 3 -letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego
  • doświadczenie w organizacji pracy nad budżetem zadaniowym, controllingiem, procedurą kontroli zarządczej;
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów wspófinansowanych ze środków UE, w tym inwestycyjnych o charakterze długookresowym;
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność stosowania w praktyce prawa podatkowego, ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, zarządzania finansowego, controllingu, przepisów prawa ubezpieczeń społecznych oraz prawa zamówień publicznych;
  • znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości i Sprawozdawczości Finansowej;
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • odpowiedzialność, rzetelność, zdolność analitycznego myślenia;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne oraz myślenie strategiczne;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista oraz zdolność do motywowania innych;

Nasz Klient Oferuje :
  • możliwość czynnego uczestnictwa w procesie funkcjonowania i rozwoju dynamicznej  organizacji; udział w kluczowych decyzjach
  • udział w spektakularnych projektach inwestycyjnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ciekawej organizacji
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy

schowek