Powiadom znajomego

Dodaj do schowka

Szczegóły

Numer referencyjny EA/KW/646/SPE
Data utworzenia 2023-05-11
Branża Produkcja
Stanowisko Inżynier Procesów i Transferów Technologicznych
Województwo wielkopolskie
Miejsce pracy województwo wielkopolskie
Ilość wakatów 1
Termin składania 2024-07-26

Opis

Dla naszego klienta, międzynarodowej, innowacyjnej firmy produkcyjnej, poszukujemy experta w dziedzinie inżynierii produkcyjnej oraz zarządzaniu przez Lean. Jest to samodzielne stanowisko dla innowatora i integratora, osoby która przez zarządzanie zmianą rzeczywistą, będzie dążyła do optymalizacji procesów produkcyjnych.

Inżynier Procesów i Transferów Technologicznych

Opis stanowiska:
  • projektowanie procesów produkcyjnych przy zastosowaniu zasad Lean Manufacturing
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • tworzenie szczegółowych planów procesów, zapewniając techniczną, ekonomiczną i organizacyjną wykonalność produktów
  • identyfikowanie i planowanie wdrożenia niezbędnych zasobów do realizacji projektu, takich jak personel, maszyny i urządzenia
  • przeprowadzanie transferów produktów między różnymi zakładami produkcyjnymi (plan rozbudowy i przeniesienia fabryki)
  • projektowanie i optymalizacja układów przestrzennych (layotów) z uwzględnieniem ergonomiczności, bezpieczeństwa stanowisk pracy i efektywnego przepływu materiałów
  • normowanie standardów czasowych dla procesów produkcyjnych i ustalanie norm dla procedur technologicznych
  • wspieranie produkcji w rozwiązywaniu problemów technicznych, identyfikowanie obszarów do usprawnienia i wprowadzanie optymalnych rozwiązań.
  • zakładanie i aktualizowanie danych w systemie ERP.
Profil kandydata:
  • min. 6 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, przy praktycznym planowaniu i optymalizowaniu procesów produkcyjnych
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów Lean’owych,
  • znajomość narzędzi służących do rozwiązywania problemów (5WHY, Diagram ISHIKAWY, PARETO)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  • Zdolność do efektywnego zarządzania i realizacji wielu zadań jednocześnie
  • Rzeczywiste zarządzanie zmianą
  • Skuteczna komunikacja, umiejętność dzielenia się wiedzą, prowadzenia warsztatów
  • Samodzielność, rozwinięte zdolności analityczne, oraz zdolność do identyfikacji związków przyczynowo skutkowych
  • Mile widziana znajomość SAP
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie w uzależnione od doświadczenia i wiedzy kandydata + bonus roczny
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kursy i szkolenia oraz stały dostęp do platformy e-learningowej
Pomoc w relokacji dla kandydatów spoza województwa wielkopolskiego

schowek