Powiadom znajomego

Dodaj do schowka

Szczegóły

Numer referencyjny AK/226/DUR
Data utworzenia 2019-05-08
Branża Produkcja/Przemysł
Stanowisko Maintenance Manager
Województwo mazowieckie
Miejsce pracy Grodzisk Mazowiecki
Ilość wakatów 1
Termin składania 2019-08-08

Opis

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej - lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Maintenance Manager
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją wszystkich zadań wynikających z pracy Działu Utrzymania Ruchu
  • Zapewnienie pełnej funkcjonalności wszystkich maszyn i urządzeń
  • Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu (TPM)
  • Tworzenie oraz zarządzanie strategią prewencyjną
  • Nadzór nad dokumentacja techniczną maszyn, urządzeń, instalacji
  • Planowanie zakupów części i materiałów oraz optymalizacja ich użycia
  • Planowanie oraz kontrola budżetów podległych obszarów
  • Udział w projektach inwestycyjnych i optymalizacyjnych
  • Nadzór i koordynacja procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy
  • Nadzór nad pracą firm i serwisów zewnętrznych świadczących usługi dla firmy
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu
  • Realizacja polityki jakości w zakresie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, automatyka, mechanika)
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość zagadnień TPM, Lean Manufacturing
  • Wysoka świadomość wymogów bezpieczeństwa i jakości pracy
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych; odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, planowania i zarządzania projektami

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Ambitne wyzwania oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwój osobisty
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
schowek