Powiadom znajomego

Dodaj do schowka

Szczegóły

Numer referencyjny EA/AS/646/EHS
Data utworzenia 2024-01-26
Branża Produkcja
Stanowisko Specjalista ds. BHP
Województwo wielkopolskie
Miejsce pracy woj. wielkopolskie
Ilość wakatów 1
Termin składania 2024-05-10

Opis

Dla naszego klienta - międzynarodowej, innowacyjnej firmy produkcyjnej z obszaru maszyn i urządzeń - poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP), który będzie odpowiedzialny za skuteczną implementację standardów BHP w miejscu pracy.

Specjalista ds. BHP

Zakres obowiązków:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość regulacji prawnych w zakresie BHP, p. poż i ochrony środowiska.;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja;
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie w uzależnione od doświadczenia i wiedzy kandydata + bonus roczny
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
Jeśli BHP to Twoja pasja i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, zapraszamy do aplikowania.

schowek