Send to email

Add to notepad

Save PDF

Basic information

Reference number AK/695/Ks
Creation date 2021-03-23
Branch Food production
Job position Accountant
Province Łódź Province
Workplace gm. Dobroń
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2021-07-30

Scope of duties

Naszym klientem jest wiodąca firma w dziedzinie produkcji dodatków do żywności. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: gmina Dobroń woj. łódzkie

PODSTAWOWE ZADANIA:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:
  • dekretowała i księgowała dokumenty zgodnie z obowiązującymi regulacjami,
  • kontrolowała dokumenty pod względem merytorycznym i rachunkowym,
  • brała czynny udział w procesie związanym z zamknięciem miesiąca,
  • sporządzała sprawozdania GUS / NBP w zakresie powierzonych obowiązków,
  • współpracowała z innymi osobami z działu i wspierała je w wyznaczonych zadaniach.

PROFIL KANDYDATA:

Do realizacji założonych zadań wymagane są:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości i finansów
  • Mile widziane 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości
  • Znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • Znajomość przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT
  • Mile widziana znajomość programu komputerowego Comarch ERP XL
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analizy i odwoływanie się do źródeł w rozwiązywaniu zagadnień zawodowych
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, wnikliwość, dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych działań
  • Realne zainteresowanie dokształcaniem i szkoleniem

NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w innowacyjnej firmie, oferującej produkty wysokiej jakości
  • Umowę o pracę + bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Rozbudowany system premiowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze w zaangażowanym i profesjonalnym zespole
  • Realną szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych
notepad