Send to email

Add to notepad

Save PDF

Basic information

Reference number AK/KW/678/KA
Creation date 2021-07-06
Branch Media/Art/Entertainment
Job position Administration Manager in the Operations Department
Province Mazovia Province
Workplace Warsaw
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2021-07-30

Scope of duties

Nasz klient to prężnie rozwijająca się i prestiżowa organizacja publiczna, która działa w obszarze kultury i sztuki. Aktualnie, na potrzeby tworzenia nowej inwestycji, poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

Kierownik ds. Administracji  w Dziale Eksploatacji
Warszawa

Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie kreowanie i nadzór nad procesami administracyjnymi w nowej i powiększonej siedzibie oraz wsparcie Organizacji w jej codziennej pracy. Pracy będzie DUŻO, ale będą to zadania ciekawe, twórcze i zróżnicowane. Poszukujemy decyzyjnej osoby, która sama wychodzi z inicjatywą i ma odwagę wdrażać własne pomysły oraz usprawnienia.

PODSTAWOWE ZADANIA:
  • Przygotowanie koncepcji funkcjonowania i rozbudowy działu przewidzianego do pracy w nowej siedzibie organizacji
  • Opracowanie i wdrożenie koncepcji organizacji pracy w nowym budynku w tym koordynacja prac związanych z wydatkowaniem dotacji inwestycyjnej
  • Nadzór merytoryczny, organizacyjny i realizacyjny nad procedurą organizacji przetargów dotyczących - dostaw energii, usług ochrony, usług sprzątania (wraz z nadzorem wykonania umów)
  • Koordynacja prac związanych z administracją, utrzymaniem i remontami kilku lokalizacji
  • Nadzór organizacyjny nad przygotowaniem planu przetargów oraz jego wdrożeniem
  • Nadzór nad polityką lokalową
  • Akceptacja wniosków zakupowych oraz akceptacja merytoryczna dokumentów kosztowych
  • Koordynowanie procesów związanych z bezpieczeństwem,, BHP, PPOŻ, COVID
  • Koordynowanie współpracy z usługodawcami zewnętrznymi
  • Zarzadzanie pracą podległych pracowników w dziale

PROFIL KANDYDATA:
  • Minimum 4 - letnie doświadczenie w obszarze administracyjnym/ eksploatacji
  • Doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu i koordynowaniu procesami administracyjnymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność obiektywnej oceny sytuacji i świadomość kosztów
  • Realizacja celów krótkoterminowych by docelowo realizować te długoterminowe
  • Multi – zadaniowość i elastyczność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista oraz zdolność do motywowania innych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Odpowiedzialność, rzetelność, zdolność analitycznego myślenia

NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy innowacyjnym i prestiżowym projekcie na skalę europejską
  • Czynne uczestnictwo w procesie funkcjonowania i rozwoju dynamicznej organizacji
  • Udział w kluczowych decyzjach i spektakularnych projektach
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną i koleżeńska atmosferę w pracy

notepad