Send to email

Add to notepad

Save PDF

Basic information

Reference number AK/678/HRS
Creation date 2022-07-06
Branch Media/Art/Entertainment
Job position Chief HR Specialist
Province Mazovia Province
Workplace Warsaw
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2022-08-26

Scope of duties

Dla naszego klienta, dynamicznie działającej organizacji w dziedzinie kultury i sztuki, poszukujemy wysoko wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

Główny Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Warszawa

PODSTAWOWE ZADANIA:
  • Odpowiedzialność za realizacje zadań w zakresie wdrażania i koordynacji procesów HR
  • Inicjowanie i realizowanie projektów obszarze kompetencji miękkich
  • Projektowanie, wdrażanie oraz koordynacja działań rozwojowych i szkoleniowych dla pracowników Organizacji
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz wdrażanie rozwiązań wspierających rekrutację i utrzymanie pracowników
  • Doradztwo i wsparcie kierowników oraz współpracowników w kwestiach HR
  • Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji wewnątrz firmy
  • Budowanie przyjaznych i długotrwałych relacji z pracownikami
PROFIL KANDYDATA:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku związanym z ZZL
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze HR, w szczególności w obszarze miękkiego HR
  • Doświadczenie w tworzeniu i implementowaniu rozwiązań z zakresu HR, zwłaszcza oceny pracownicze, systemy motywacyjne, szkolenia
  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych
  • Umiejętność pracy z bardzo zróżnicowanym kulturowo zespołem
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte kompetencje skutecznej i przyjaznej komunikacji – umiejętność budowania pozytywnych relacji na wszystkich poziomach organizacji
  • Doświadczenie pracy w instytucji budżetowej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Możliwość czynnego uczestnictwa w procesie funkcjonowania i rozwoju dynamicznej  organizacji; udział w kluczowych decyzjach
  • Udział w spektakularnych projektach inwestycyjnych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ciekawej organizacji
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
notepad