Send to email

Add to notepad

Save PDF

Basic information

Reference number EA/EB/691/HRD
Creation date 2021-02-02
Branch IT-Programming
Job position Head of Human Resources / IT industry
Province Mazovia Province
Workplace Warsaw
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2021-03-09

Scope of duties

Nasz klient od 14 lat zajmuje się rozwojem oprogramowania u klientów w ramach usługi outsourcingu. Wśród nich znalazły się polskie i międzynarodowe marki reprezentujące wiele branż, między innymi finansową, bankową, edukacyjną, energetyczną, automotive, turystyczną, loteryjną oraz ubezpieczeniową. Obecnie firma zatrudnia ok. 800 osób i w związku z dalszym dynamicznym planowanym rozwojem firmy poszukuje doświadczonej osoby, która tak dużą organizację zabezpieczy w odpowiednią strategią personalną, politykę rozwoju i utrzymania personelu oraz pokieruje 20 osobowym działem personalnym.

Szukamy osoby, która potrafi wprowadzić własne pomysły i działania, i która chciałaby mieć wpływ na rozwój organizacji.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportowała do Prezesa firmy.

Head of Human Resources w branży IT

Miejsce pracy: Warszawa lub Lublin (zdalnie w okresie pandemii, po tym okresie w systemie hybrydowym)

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i rozwój kilkunastoosobowego działu rekrutacji
  • Utrzymanie sprawnego i skutecznego sytemu rekrutacyjnego
  • Inicjowanie i wdrażanie działań HR, mających wpływ na rozwój organizacji w zgodzie z jej wizją i wartościami - doświadczenie w skalowaniu organizacji będzie tutaj atutem
  • Wsparcie liderów w budowaniu wygrywających zespołów (przyciąganie talentów do organizacji – w tym współpraca z uczelniami, rozwój pracowników, budowanie ścieżek rozwoju zawodowego i zaangażowania)
  • Stworzenie skutecznej strategii i polityki HR umożliwiającej spełnienie celów biznesowych, wzrostu organizacji, ułożenie i egzekucja (wraz z zarządem) roadmapy HR
  • Wsparcie i partnerstwo dla Zarządu w obszarze zarządzania ludźmi i budowaniu kultury organizacyjnej

Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziany MBA
  • Minimum 10 lat doświadczenia w realizacji funkcji HR, w dynamicznie rosnących organizacjach i min. 3 lata doświadczenia w rolach liderskich i budowaniu zespołu oraz pozyskiwaniu pracowników na bardzo trudnym rynku
  • Doświadczenie w kreowaniu i realizowaniu strategii HR w dużych organizacjach liczących ponad 700 pracowników (doświadczenie z jeszcze większych organizacji, które odnoszą sukces rynkowy, będzie bardzo mile widziane)
  • Zdolność rzeczywistego zrozumienia biznesu, zasad jego działania i umiejętność odpowiedniego doboru narzędzi HR, by organizacja się rozwijała i była efektywna
  • Duża samodzielność, inicjatywa i kreatywność w obszarze działań HR z naciskiem na budowę systemów zaangażowania pracowników i zwiększanie retencji, zdolność wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w tych obszarach
  • Doświadczenie w budowaniu strategii Employer Brandingowych i nieszablonowych strategii rekrutacyjnych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne na wszystkich szczeblach organizacji, umiejętność komunikacji w strukturze rozproszonej i międzypokoleniowej
  • Posiada niegasnącą pozytywną energię do działania, dużą otwartość na wyzwania, potrafi kreować rzeczywistość
  • Kieruje się mądrą odwagą i lubi kwestionować status quo, jest partnerem dla zarządu

Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji, która zajmuje wysokie miejsca w rankingach pracodawców
  • Możliwość budowania polityki personalnej i budowania organizacji
  • Możliwość rzeczywistego wpływu na życie firmy
  • Stabilny, profesjonalny, energiczny i pozytywny zespół współpracowników
  • Bardzo pozytywny skład Członków Zarządu
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów

notepad