Send to email

Add to notepad

Save PDF

Basic information

Reference number DW/698/HRBP
Creation date 2021-09-01
Branch International trade and cooperation
Job position HR Business Partner
Province Pomerania Province
Workplace Tri-City
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2021-10-01

Scope of duties

HR Business Partner

OPIS STANOWISKA:

Zakres obowiązków obejmuje wszystkie zadania związane z obsługą personalną firmy, z wyłączeniem płac:
  • rekrutacje prowadzone samodzielnie oraz we współpracy z agencjami rekrutacyjnymi
  • planowanie i organizacja szkoleń, w tym zajęcia językowe, coachingi; prowadzenie szkoleń wewnętrznych będzie dodatkowym atutem codzienna współpraca z menedżerami i zarządem spółki w sprawach kadrowych
  • pierwszy punkt kontaktu dla pracowników w sprawach kadrowych
  • onboarding/offboarding pracowników
  • uczestnictwo w comiesięcznych spotkaniach HR Managerów całej Grupy (na Teams w j. angielskim)
  • koordynacja procesu ocen pracowniczych i badań opinii pracowników
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowych (outsourcing płacowy)
  • przygotowywanie umów o pracę, prowadzenie akt pracowniczych, nadzór nad umowami cywilnoprawnymi
  • współpraca z zewnętrzną firmą ds. BHP w zakresie organizacji szkoleń wstępnych i okresowych
  • wystawianie skierowań na badania medycyny pracy, rozliczanie faktur za usługi medyczne (Medicover)
  • rozwój i nadzór nad oprogramowaniem HR dla pracowników (elektroniczne wnioski urlopowe, rcp, itp.) we współpracy z dostawcą zewnętrznym
  • sporządzanie comiesięcznych raportów HR do Grupy
  • monitoring wskaźników HR (urlopy, absencje, fluktuacja, nadgodziny)

PROFIL KANDYDATA:

Dla realizacji założonych zadań wymagany jest:

  • kandydat z przynajmniej 3-letnim doświadczeniem w nadzorowaniu twardego HR,
  • bardzo dobrze, aktywnie posługujący się językiem angielskim w mowie i piśmie (poziom min. B2),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie miękkiego HR oraz aspiracje i potencjał do tego, aby we współpracy z Zarządem polskim i zagranicznym koordynować zadania z zakresu miękkiego HR.
notepad