Send to email

Add to notepad

Save PDF

Basic information

Reference number AK/678/KDP
Creation date 2022-07-06
Branch Media/Art/Entertainment
Job position HR Department Manager
Province Mazovia Province
Workplace Warsaw
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2022-08-26

Scope of duties

Dla naszego klienta, dynamicznie działającej organizacji w dziedzinie kultury i sztuki, poszukujemy wysoko wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Personalnego
Miejsce pracy: Warszawa

PODSTAWOWE ZADANIA:
  • Odpowiedzialność za tworzenie, rozwijanie i realizację strategii personalnej w Organizacji
  • Nadzór nad planami rozwojowymi pracowników Instytucji w obszarze kompetencji miękkich
  • Wprowadzanie usprawnień, procedur i zmian korzystnych dla Działu, jak i całej Organizacji
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • Nadzór nad polityką szkoleniową wewnątrz Organizacji oraz współpracę z zewnętrznymi instytucjami szkoleniowymi
  • Doradztwo kadrze kierowniczej w kwestiach związanych z tematami pracowniczymi
  • Raportowanie i sprawozdawczość do Zarządu i instytucji zewnętrznych
  • Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji wewnątrz firmy
  • Współpraca z działem Kadr i Płac w zakresie administracji personalnej
  • Współpraca z Zarządem w zakresie merytorycznego wsparcia w obszarze rozwoju firmy

PROFIL KANDYDATA:
  • Wykształcenie wyższe w obszarze nauk humanistycznych i społecznych
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze HR
  • Szeroka wiedza z zakresu miękkiego HR
  • Doświadczenie w budowaniu procesów
  • Umiejętność pracy z bardzo zróżnicowanym kulturowo zespołem
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie pracy w instytucji budżetowej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność zarządzania zmianą, inspirowania innych
  • Odpowiedzialność i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz myślenie strategiczne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość budowania relacji

NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Możliwość czynnego uczestnictwa w procesie funkcjonowania i rozwoju dynamicznej  organizacji; udział w kluczowych decyzjach
  • Udział w spektakularnych projektach inwestycyjnych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ciekawej organizacji
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
notepad