Send to email

Add to notepad

Save PDF

Basic information

Reference number EB/627/AH
Creation date 2021-02-19
Branch Technology/Engineering
Job position Sales Department Assistant
Province Mazovia Province
Workplace Warsaw
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2021-03-09

Scope of duties

Naszym Klientem jest mała, bardzo profesjonalna firma rodzinna, dystrybutor maszyn do automatyzacji wiązek kablowych. Produkty i usługi naszego Klienta skierowane są do największych firm z branży automotive, elektrotechnicznej, AGD, techniki grzewczej, kolejnictwa, elektronicznej. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukiwany/a jest:

Asystent/ka działu techniczno-handlowego

Zadania:
  • Praca w systemie WF-Mag Asseco (wystawianie dokumentów WZ, sprawne wprowadzanie zamówień od klienta, potwierdzanie zamówień)
  • Bieżący kontakt z klientami i dostawcami w zakresie obsługi zamówień
  • Przygotowywanie ofert handlowych w programie Microsoft Dynamics
  • Wsparcie działań logistycznych – współpraca z kurierami, przygotowanie wysyłek do klientów
  • Wsparcie działu obsługi klienta w innych zadaniach (np. w przygotowaniu prezentacji do klientów)

Profil kandydata:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2 - częsty kontakt telefoniczny i mailowy z producentami maszyn w tym języku
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z przyjmowaniem i obsługa zamówień w dowolnym systemie ERP
  • Energiczna, pozytywna, sprawcza i komunikatywna osobowość
  • Umiejętność tworzenia prezentacji dla klientów będzie dodatkowym atutem
  • Doskonała organizacja pracy
  • Sumienność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Praca w nowoczesnym biurze, 8 godz. dziennie z możliwością elastycznego rozpoczęcia pracy
  • Szkolenia dla osób, które chcą się rozwijać
  • Uczciwe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Ubezpieczenie medyczne
notepad