Send to email

Add to notepad

Save PDF

Basic information

Reference number DW/679/MSPłn
Creation date 2019-06-26
Branch Sales - B2B
Job position Sales Manager
Province Northern Poland
Workplace Plska Północna
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2019-09-27

Scope of duties

Dla naszego Klienta, producenta opraw oświetleniowych i inteligentnych systemów sterowania poszukujemy osoby na stanowisko:

Menadżer Sprzedaży
(pomorskie,  zachodnio-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie)

Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie Klientów na powierzonym obszarze,
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami,
  • budowanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami,
  • koordynowanie realizowanych projektów oświetleniowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz projektów oświetlenia,
  • doradztwo techniczne w zakresie oświetlenia.
Wymagania:
  • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji,
  • samodzielność i bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość branży elektrotechnicznej oraz lokalnego rynku projektantów i wykonawców,
  • doświadczenie we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego i znajomość branży oświetleniowej będą dodatkowymi atutami,
  • preferowane wykształcenie wyższe, elektryczne lub elektrotechniczne,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.
notepad