DW/KW/672/SM - Sales Manager

General information
Reference number DW/KW/672/SM
Creation date 2018-12-19
Branch Sales - Retail Channel
Job position Sales Manager
Province Małopolska Province
Workplace woj. małopolskie/ okolice Krakowa
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2019-03-22
Scope of duties
Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta nowoczesnego oświetlenia, poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Manager
Miejsce Pracy: woj. małopolskie/ okolice Krakowa

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za politykę handlową na terenie kraju,
  • Realizacje planów sprzedażowych przy założonej marży,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedaży,
  • Współpraca z siecią dystrybutorów w całej Polsce, poszerzanie kanałów dystrybucji,
  • Współpraca z architektami i biurami projektowymi
  • Opracowywanie raportów, analiz, prognoz sprzedaży,
  • Uczestnictwo w targach, szkoleniach, prezentacjach,
  • Nadzór nad ważnymi projektami, osobiste spotkania z kluczowymi klientami,
  • Analiza rynku pod kątem nowych okazji biznesowych,
  • Współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania:
  • 5 letnie doświadczenie w branży oświetleniowej w dziale sprzedaży, 2 letnie doświadczenie na podobnym kierowniczym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne, techniczne,
  • Bardzo dobry j. angielski,
  • Rozumienie projektów oświetleniowych, umiejętność współpracy z architektami,
  • Znajomość programu Dialux lub Relux,
  • Biegłość w pakiecie office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • Umiejętność strategicznego myślenia, asertywność, odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kat.B, gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:
  • Rozwojowe środowisko pracy,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia,
  • Samochód służbowy,
It should be of interest to you.