Send to email

Add to notepad

Save PDF

Basic information

Reference number DW/663/IT
Creation date 2022-07-14
Branch Manufacturing/Industry
Job position Test Engineer
Province Pomerania Province
Workplace woj.pomorskie
Number of vacancies 1
Deadline for submitting 2022-08-26

Scope of duties

Inżynier Testu
Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie kompletnych testów szaf sterowniczych zgodnie z procedurami RA obowiązującymi normami i dodatkowymi wymaganiami klientów
  • Testowanie nowych produktów i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Rejestracja błędów montażowych oraz podejmowanie odpowiednich działań korygujących
  • Sprawdzanie urządzeń zgodnie z procedurą bezpieczeństwa produktu
  • Generowanie raportów oraz wyników testów zgodnie z procedurami firmy i zaleceniami klientów
  • Uaktualnianie procedur testowania
  • Obsługa/demonstrowanie produktów w ramach FAT (Factory Acceptance Test)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektronika lub pokrewne)
  • Min. 2 lata doświadczenia przy naprawie/testowaniu urządzeń elektryki i automatyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiej analizy i rozwiązywania problemów w razie awarii
  • Uprawnienia SEP eksploatacja do 1kV.
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • Duża sumienność i dokładność
  • Umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim
Oferta:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Lunch Pass Sodexo
  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit
  • Premia roczna
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS
  • System Poleceń Pracowniczych - Connect a Friend
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Kursy językowe
notepad